بحث همراه انتقال تصویری سینمای سینمایی

بحث: همراه انتقال تصویری سینمای سینمایی اخبار گوناگون

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی ۱۳۰ هزار تن تخم مرغ را از کجا وارد کرده‌اید؟

رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان پایتخت کشور عزیزمان ایران در وکنش به بیانات معاون وزیر جهاد کشاورزی در شبکه خبر گفت: اگر آمار ما که با مرغداران در ار

۱۳۰ هزار تن تخم مرغ را از کجا وارد کرده‌اید؟

۱۳۰ هزار تن تخم مرغ را از کجا وارد کرده اید؟

عبارات مهم : ایران

رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان پایتخت کشور عزیزمان ایران در وکنش به بیانات معاون وزیر جهاد کشاورزی در شبکه خبر گفت: اگر آمار ما که با مرغداران در ارتباطیم اشتباه است وزارتخانه آمار درست را دقیق اعلام کند تا مردم بدانند.

ناصر نبی پور مدیر هیئت مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان پایتخت کشور عزیزمان ایران در گفت و گو با ایلنا، در تصویر العمل به مصاحبه علی اکبر مهرفرد معاون وزیر جهاد کشاورزی با شبکه خبر و تکذیب 15 میلیون مرغ معدوم شده، اظهار کرد: آقای مهر فرد تکذیب کنند یا نکنند به حال مرغداران تاثیری نخوتهد داشت. اگر 15 میلیون نیست بعد ایشان یک عددی بگویند. چند میلیون از یک میلیون شروع می شود تا صدمیلیون ادامه دارد. اگر 15 میلیون نیست بعد حتما 14 میلیون و 999 مرغ معدوم شده است هست. ایشان عدد درست را می دانند دقیق اعلام کنند. تا 5 دقیقه قبل به ما اطلاع دادند400 هزار مرغ دیگر که معدوم شده است است.

۱۳۰ هزار تن تخم مرغ را از کجا وارد کرده‌اید؟

وی افزود: نمی توان کلی گویی کرد باید عدد صحیح را جهت مردم اعلام کرد. این مسئله باید براق سازی شود. همین امروز آمار قم، قزوین و پایتخت کشور عزیزمان ایران را در بیاورید بالای یک میلیون مرغ معدوم شده است است.

رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان پایتخت کشور عزیزمان ایران در خصوص واردات تخم مرغ خاطر نشان کرد: هنوز تریلی وارداتی تخم مرغ از گمرک ترخیص نشده هست. مرغداری ها یکی بعد از دیگری تعطیل می شوند آقایون تا چه زمانی می خواهند واردات کنند؟ 130 هزار تن واردات تخم مرغ اصلا امکان پذیر است؟ ما در سال 94 که اوج صادراتمان بود در طی یک سال تنها 94 هزار تن صادر کنیم. اگر این میزان وارد کنند که باید به قیمت کیلویی 300 تومان برسد. ما اگر می توانیم 200 هزار تن تخم مرغ صادر کنیم بعد آیا تخم مرغ وارد کردند؟ اگر مرغداری ها فعال بشوند و ما تخم مرغ تولید کنیم 200 هزار تن مازاد داریم ولی در حال حاضر مرغداری ها همه معدوم و تعطیل شده است اند.

رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان پایتخت کشور عزیزمان ایران در وکنش به بیانات معاون وزیر جهاد کشاورزی در شبکه خبر گفت: اگر آمار ما که با مرغداران در ار

واژه های کلیدی: ایران | میلیون | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs